
TSB5-63DC, 2P, 6А, 500В, 6кА
338 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6931934203523
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
наявність товару оновлено на 27.04.26, залишок 72.
Застосування:
Автоматичний вимикач TSB5-63DC призначений для захисту від перевантаження по струму в приладах або електрообладнанні, де захист відгалуження вже передбачено або не потрібен. Пристрій призначений для застосування в колах керування постійним струмом (DC).
Вимикачі відповідають вимогам ДСТУ EN 60947-2
Характеристики:
| Кількість полюсів | 1P, 2P, 3P, 4P |
| Номінальний струм (A) | 6, 10, 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 80 |
| Робоча напруга, В (АС) | 1P - 250В; 2P - 500В; 3P - 750В; 4P - 1000В |
| Тип розчеплювача | Тепловий, електромагнітний |
| Характеристика кривої | DC |
| Комутаційна здатність lcn:(A) | 6.000 A (6kA) |
| Клас обмеження по струму I2t: | 3 (відповідно до IEC/EN 60898-1) |
| Номінальна напруга ізоляції, [Ui] | 800 В |
| Механічна зносостійкість, циклів | 20.000 |
| Комутаційна зносостійкість, циклів | 2.500 |
| Момент затягування | M5 2.5N.m Ⅱ |
| Ступінь захисту | IP20 (IEC 60529) IP40 (корпус модуля) |
| Робоча температура | -20 ... +70°C |
| Відповідність Директиві EU RoHS | Відповідає EU RoHS Declaration |
| Ступінь забрудення | 2 відповідно до IEC/EN 60898-1 |
|
Верхнє приєднання / Нижнє приєднання |
1-25 мм² |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOSUNlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴

