Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG05LP1 використовується в житлових і комерційних приміщеннях. Максимально забезпечує використання сонячної енергії і збільшує вашу енергонезалежність. Протягом доби фотоелектрична система виробляє електроенергію, яка спочатку буде використана споживачем, а надлишок енергії заряджатиме акумулятор через інвертор Deye SUN-8K. За потреби можна використовувати накопичену енергію.
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу інверторні продукти повної серії Deye підтримують дистанційне вимкнення. Налаштування параметрів та оновлення програмного забезпечення віддалено, що полегшує експлуатацію та технічне обслуговування фотоелектричної установки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027553 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір | 680х420х233 мм |
| Гарантійний термін | 24 м мес |
| ККД | 97,6 % |
| Назва | Інвертор гібридний 1ф Deye SUN-8K-SG05LP1-EU 8кВт 48В |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність (kW) | 8 кВт |
| Розділ | Інвертори |
| Стан товару | Новий |
| Трекер | МРРТ: 2 |
| Фазність системи | 1ф (1L/N/PE) |
| Ціна | 1320.00 |
| додаткові розділи | Низьковольтні інвертори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 420 ₴



