
Світильник фасадний "KAYIN-2" Е27 настінний
1 175 ₴
- В наявності
- Код: 075-003-0002-010
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний KAYIN-2 — виробник Horoz Electric. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP44. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ KAYIN-2: економічність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. Як вибрати фасадний світильник? Фасадні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном експлуатації, ступенем вологозахисту, матеріалом корпусу та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Потужність | max.60 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 275 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | мат. хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴
