
Лампа Світлодіодна "CRAFT - 8" 8 W 3000 K E14
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 001-004-0008-020
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Світлодіодна "CRAFT - 8" 8 W 3000 K E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 8 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 131мм*37мм |
| Світловий потік (Лм) | 800 Lm |
| Термін служби | 25 000 годин лет |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 3000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
