
Прожектор світлодіодний із датчиком руху "ASLAN/S-30" 30 W 6400 K
587 ₴
- В наявності
- Код: 068-011-0030-010
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний із датчиком руху ASLAN/S-30 — виробник Horoz Electric. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту — IP65. прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін експлуатації до 30000 годин безперервного світіння. Обладнаний інфрачервоним датчиком руху (PIR). Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ ПЕРЕВАГИ СВЕТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРА AS-30: економічність.інфрачервоний датчик руху.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температурам). швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ прожектор світлодіодний — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати світлодіодний прожектор із датчиком? Світлодіодні прожектори вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 30 W Вт |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180,1 мм * 154,3 мм * 30,5 мм |
| Світловий потік (Лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. лет |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴
