
Світильник вбудований "MARIA-12" 12W 4200К
325 ₴
- В наявності
- Код: 016-015-0012-030
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вбудований MARIA-12 — виробник Horoz Electric. Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скелястих приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — скло, плафон — метал. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ СВЕТОДИОДНОГО СВІТРІННЯ MARIA-12: економічність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати світлодіодний світильник? Вбудовані світлодіодні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Врізне отвір | 125 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 160 мм * 160 мм * 40 мм |
| Світловий потік (Лм) | 744 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. лет |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
