
Світильник накладний "CARLA-24" 24 W 4200k
269 ₴
- В наявності
- Код: 016-058-0024-030
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник CARLA-24 — виробник Horoz Electric. Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скелястих приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — метал, плафон — пластик. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ СВЕТОДИОДНОГО СВІТРІЛЬНИКА CARLA-24: економічність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати світлодіодний світильник? Накладні світлодіодні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 175 мм * 45 мм |
| Світловий потік (Лм) | 2280 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. лет |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴
