Світильник тротуарний AZUR-1079-029-0001-010 — виробник Horoz Electric. Використовується для монтажу в тротуар брусчатку. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Cтепінь вологозахисту — IP67, Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ AZUR-1: економічність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати тротуарний світильник? Тротуарні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном експлуатації, ступенем вологозахисту, матеріалом корпусу та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 1w Вт |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 65мм |
| Світловий потік (Лм) | 100lm |
| Термін служби | 50.000 ч. лет |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557,59 ₴


